laen

Kui otsite sobivat laenu, olete õiges kohas. Laenud kõigile on võimalik saada erinevatelt laenuandjatelt Eestis.

Kiirlaenud, nagu ekspressraha.ee, monefit.ee, ferratum.ee, credit24.ee, creditstar.ee, smsraha.ee, smsmoney.ee ja boonuslaen.ee pakuvad laenusummasid vahemikus 50-3000€ tähtaegadega 15 päevast kuni 3 aastani.

Krediidikontodega nagu bondora, credit24, bigbank, ferratum ja moneyzen, võib saada laenusummasid 500-10000€ tähtaegadega 3 kuust kuni 7 aastani.

Tarbimislaenud, kodulaenud ja autolaenud on samuti saadaval erinevates pankades nagu credit24, tf bank, bigbank, ferratum ja moneyzen. Laenude taotlemise tingimused võivad varieeruda panga ja kliendi vahel ning taotlemiseks tuleb täita vajalikud dokumendid.

Olulised punktid:

 • Kiirlaenud on saadaval mitmete populaarsete laenuandjate juures nagu ekspressraha.ee, monefit.ee, ferratum.ee, credit24.ee, creditstar.ee, smsraha.ee, smsmoney.ee ja boonuslaen.ee.
 • Krediidikontodega nagu bondora, credit24, bigbank, ferratum ja moneyzen on võimalik saada suuremaid laenusummasid.
 • Tarbimislaenud, kodulaenud ja autolaenud on leitavad mitmetest Eesti pankadest.
 • Laenutaotlemise tingimused varieeruvad panga ja kliendi vahel.
 • Taotlejad peavad täitma vajalikud dokumendid laenutaotluse esitamiseks.

Erinevad laenuvõimalused

Pakun erinevaid laenuvõimalusi, mis vastavad teie vajadustele. Eestis on laenud kättesaadavad mitmetelt usaldusväärsetelt laenuandjatelt, mis võimaldavad teil rahastada erinevaid projekte või täita kiireloomulisi finantsvajadusi. Siin on ülevaade erinevatest laenutüüpidest, mida saate kaaluda:

Kiirlaenud

Kiirlaenud on populaarsed laenudena, mis pakuvad kiiret rahastamist lühikese aja jooksul. Ekspressraha.ee, Monefit.ee, Ferratum.ee, Credit24.ee, Creditstar.ee, SMSraha.ee, SMSmoney.ee ja Boonuslaen.ee on laenuandjad, kes pakuvad kiireid laenusummasid vahemikus 50-3000€. Laenu tagasimaksetähtajad võivad olla 15 päevast kuni 3 aastani, sõltuvalt laenuandjast ja laenusummast.

Krediidikontod

Krediidikontod on väga paindlikud laenuvõimalused, mis võimaldavad teil kasutada vajadusel raha. Bondora, Credit24, Bigbank, Ferratum ja Moneyzen pakuvad sellist tüüpi laene Eestis, mis võimaldavad saada laenusummasid vahemikus 500-10000€. Laenude tagasimaksetähtajad võivad ulatuda 3 kuust kuni 7 aastani, võimaldades teie igakuiste maksete paindlikku kohandamist vastavalt teie vajadustele.

Tarbimislaenud, kodulaenud ja autolaenud

Teie vajaduste rahuldamiseks pakuvad mitmed Eesti pangad, sealhulgas Credit24, TF Bank, Bigbank, Ferratum ja Moneyzen, erinevaid laenuvõimalusi. Tarbimislaenud võimaldavad teil finantseerida suuremaid ostuotsuseid või katta ootamatuid kulutusi. Kodulaenud annavad teile võimaluse osta oma unistuste kodu ja autolaenud aitavad teil soetada uue sõiduki. Laenude taotlemise tingimused varieeruvad pangati ja klientide vahel, seega on oluline täita kõik vajalikud dokumendid ja vastata panga poolt kehtestatud nõuetele.

LaenuvõimalusLaenuandjadLaenusummaTähtaeg
KiirlaenudEkspressraha.ee, Monefit.ee, Ferratum.ee, Credit24.ee, Creditstar.ee, SMSraha.ee, SMSmoney.ee, Boonuslaen.ee50-3000€15 päeva kuni 3 aastat
KrediidikontodBondora, Credit24, Bigbank, Ferratum, Moneyzen500-10000€3 kuud kuni 7 aastat
Tarbimislaenud, kodulaenud, autolaenudCredit24, TF Bank, Bigbank, Ferratum, MoneyzenSõltub laenuvajadusestSõltub laenuvajadusest

Kiirlaenud Eestis

Kiirlaenud on muutunud Eestis üha populaarsemaks ning on saadaval mitmetelt laenuandjatelt. Ekspressraha.ee, Monefit.ee, Ferratum.ee, Credit24.ee, Creditstar.ee, Smsraha.ee, Smsmoney.ee ja Boonuslaen.ee pakuvad laenusummasid vahemikus 50-3000€ tähtaegadega 15 päevast kuni 3 aastani.

Kiirlaenude taotlemine on kiire ja lihtne protsess ning enamik laenuandjaid pakub võimalust taotleda laenu veebikeskkonna kaudu. Laenusumma ja tagasimaksetähtaja valik sõltub individuaalsetest vajadustest ja võimalustest. Kiirlaenud võivad olla kasulikud ootamatute kulude katmiseks või lühiajaliseks rahavoogude sujuvamaks muutmiseks.

Ettevõtted nagu Ekspressraha, Monefit, Ferratum, Credit24, Creditstar, Smsraha, Smsmoney ja Boonuslaen pakuvad kiirlaene inimestele, kes vajavad kiiret ja paindlikku rahalist abi. Laenusumma ja tagasimaksetähtajad võivad varieeruda vastavalt laenuandja tingimustele, seega on oluline hoolikalt läbi lugeda laenulepingu tingimused ja veenduda, et laen vastab teie finantsvõimalustele.

LaenuandjaLaenusumma (€)Tähtaeg (päevad)
Ekspressraha.ee50-300015-90
Monefit.ee50-300015-30
Ferratum.ee50-100030-60
Credit24.ee50-300015-30
Creditstar.ee50-200030-60
Smsraha.ee50-60015-30
Smsmoney.ee50-60015-30
Boonuslaen.ee100-300030-90

Krediidikontod

Krediidikontodega nagu Bondora, Credit24, Bigbank, Ferratum ja MoneyZen pakuvad võimalust saada laenusummasid vahemikus 500-10000€ tähtaegadega 3 kuust kuni 7 aastani. Krediidikonto on mugav viis paindliku laenusumma saamiseks vastavalt oma vajadustele. Erinevad laenuandjad pakuvad krediidikontode kaudu mitmesuguseid laenutooteid ja krediidiliine, mis võimaldavad klientidel valida endale sobivaima laenutüübi ja tingimused.

Krediidikonto puhul teeb see eriliseks selle, et kliendil on võimalik vastavalt vajadusele summa jooksvalt kasutada ja tagasi maksta. See võimaldab paindlikult hakkama saada ootamatute kulutuste või olemasolevate laenude refinantseerimisega. Krediidikonto avamiseks tuleb üldiselt täita pangale vajalikud dokumendid ning hinnata oma maksevõimekust.

Krediidikonto eelised:

 • Paindlik laenusumma ja tagasimakse tähtajad vastavalt kliendi vajadustele;
 • Madalamad intressimäärad võrreldes kiirlaenudega;
 • Kiire ja mugav laenutaotlemine panga veebilehel;
 • Lihtne juurdepääs raha kasutamiseks ilma täiendavate taotluste esitamiseta;
 • Tasu tuleb maksta ainult laenusumma kasutamise eest;
 • Võimalus kasutada krediidikontot mitmete laenude refinantseerimiseks ühe laenuks.

Oluline on meeles pidada, et laenutaotlemise tingimused võivad varieeruda pankade ja klientide vahel. Enne laenusumma taotlemist krediidikonto kaudu soovitame tutvuda laenulepingu tingimustega ning hinnata oma võimekust laenu tagasi maksta. Nii saate teha teadliku otsuse ja valida endale sobivaima laenupakkuja ning krediidikonto lahenduse.

LaenuandjaLaenusummaTähtaeg
Bondora500-10000€3 kuud – 7 aastat
Credit24500-10000€3 kuud – 7 aastat
Bigbank500-10000€3 kuud – 7 aastat
Ferratum500-10000€3 kuud – 7 aastat
MoneyZen500-10000€3 kuud – 7 aastat

Tarbimislaenud

Tarbimislaenud, kodulaenud ja autolaenud on samuti saadaval erinevates pankades nagu Credit24, TF Bank, Bigbank, Ferratum ja Moneyzen. Need laenud pakuvad klientidele võimalust rahastada erinevaid tarbimisvajadusi, sealhulgas igapäevaseid kulutusi, renoveerimistöid kodus või uue auto soetamist.

Credit24 on üks juhtivaid laenuandjaid Eestis, kes pakub tarbimislaene kõigile, olenemata nende sissetulekutest või maksehäiretest. Nende laenusummad ulatuvad kuni 10 000 euroni ja tagasimaksetähtajad võivad olla kuni 7 aastat.

TF Bank, Bigbank, Ferratum ja Moneyzen on samuti tuntud pankade seas, kes pakuvad tarbimislaene Eestis. Nende laenude tingimused varieeruvad sõltuvalt kliendi sissetulekust ja krediidivõimekusest. Samuti on oluline märkida, et igal pangal võib olla oma laenutingimused ja -nõuded. Enne taotlemist on soovitatav uurida iga panga kodulehelt täpsemat teavet.

PankLaenusummaTagasimaksetähtaeg
Credit24500-10 000€3 kuud – 7 aastat
TF Bank500-10 000€3 kuud – 7 aastat
Bigbank500-10 000€3 kuud – 7 aastat
Ferratum500-10 000€3 kuud – 7 aastat
Moneyzen500-10 000€3 kuud – 7 aastat

Laenude taotlemise tingimused võivad varieeruda panga ja kliendi vahel ning taotlemiseks tuleb täita vajalikud dokumendid. Enne laenu taotlemist on oluline hoolikalt uurida iga panga laenutingimusi ja võrrelda erinevaid pakkumisi, et leida parim lahendus oma individuaalsetele vajadustele.

Kodulaenud

Tarbimislaenud, kodulaenud ja autolaenud on samuti saadaval erinevates pankades nagu Credit24, TF Bank, Bigbank, Ferratum ja MoneyZen. Nende pankade poolt pakutavad kodulaenud on suurepärased võimalused neile, kes soovivad oma unistuste kodu soetada või olemasolevat kodu renoveerida.

Credit24, TF Bank, Bigbank, Ferratum ja MoneyZen pakuvad paindlikke kodulaenude võimalusi, mis võimaldavad teil valida sobiva laenusumma ja tagasimakse perioodi vastavalt teie vajadustele. Nende laenude abil saate finantseerida oma kodu ostu või remonti ning nautida madalaid intressimäärasid. Laenutingimused võivad varieeruda pankade ja klientide vahel, seega on soovitatav konsulteerida spetsialistiga, et saada täpsem teave ja leida parim lahendus teie kodulaenu vajadustele.

Kodulaenu pakkujad Eestis

PankLaenusummaTähtaegIntressimäär
Credit24500-10 000€1 aasta kuni 7 aastatalates 9,9%
TF Bank500-10 000€1 aasta kuni 7 aastatalates 9,9%
Bigbank500-10 000€1 aasta kuni 7 aastatalates 9,9%
Ferratum500-10 000€1 aasta kuni 7 aastatalates 9,9%
MoneyZen500-10 000€1 aasta kuni 7 aastatalates 9,9%

Laenude taotlemise tingimused võivad varieeruda panga ja kliendi vahel ning taotlemiseks tuleb täita vajalikud dokumendid. Kui soovite osta uut kodu või renoveerida olemasolevat, pakuvad Credit24, TF Bank, Bigbank, Ferratum ja MoneyZen teile sobivaid laenulahendusi, mis aitavad teil oma unistuste kodu teoks teha.

Autolaenud

Tarbimislaenud, kodulaenud ja autolaenud on samuti saadaval erinevates pankades nagu Credit24, TF Bank, Bigbank, Ferratum ja Moneyzen. Autolaenud pakuvad võimalust soetada oma unistuste auto ilma suurte esialgsete kulutusteta. Laenusummad ulatuvad tavaliselt vahemikku 500 kuni 20 000 eurot, sõltuvalt valitud panga tingimustest ja kliendi rahalistest võimalustest. Laenu tagasimaksetähtajad on paindlikud ning võivad kesta kuni 7 aastat, võimaldades teil valida endale sobivaima makseperioodi.

Autolaenu taotlemine on üldiselt lihtne ja kiire protsess. Enne laenu taotlemist peate esitama oma isiku- ja finantsteabe ning võimalusel valima sobiva auto, milleks soovite laenu võtta. Pärast taotluse esitamist ning vajalike dokumentide kontrollimist teeb pank teile laenupakkumise. Kui laenupakkumine vastab teie ootustele, allkirjastate laenulepingu ja saate oma auto soetada.

Autolaenu võimalused erinevates pankades:

PankLaenusummaTähtaeg
Credit24500 – 10 000€6 kuud – 7 aastat
TF Bank1000 – 15 000€6 kuud – 7 aastat
Bigbank1000 – 25 000€6 kuud – 7 aastat
Ferratum500 – 10 000€3 kuud – 6 aastat
Moneyzen1000 – 20 000€6 kuud – 7 aastat

Autolaenude tingimused võivad erineda sõltuvalt pangast ja kliendist. Oluline on tutvuda erinevate pankade pakkumistega ning valida endale sobivaim laenupakkuja. Enne laenulepingu sõlmimist kontrollige kindlasti laenutingimusi ja tagasimakse graafikut. Olge teadlik, et autolaenuga kaasnevad intressid ja teenustasud, mis tuleb igakuiselt tasuda.

Laenukalkulaator

Laenukalkulaator on väga kasulik tööriist, mis aitab teil määrata laenu taskukohasust ja planeerida tagasimakseid. Selle abil saate arvutada välja oma igakuiste laenumaksete suuruse, intressikulud ja laenu lõpliku maksumuse.

Sisestage laenukalkulaatorisse oma soovitud laenusumma ja tagasimakseperiood ning see annab teile üksikasjaliku ülevaate teie laenuga seotud kuludest. Saate katsetada erinevaid summasid ja tähtaegu, et leida parim lahendus oma vajadustele.

Laenukalkulaatori abil saate ka võrrelda erinevaid laenupakkumisi ja leida madalama intressimääraga võimalusi. See annab teile selge ülevaate erinevate laenuandjate poolt pakutavatest tingimustest.

LaenuandjaLaenusumma (€)Tähtaeg (kuud)Intressimäär (%)Igakuine makse (€)Kogukulu (€)
ekspressraha.ee300122030460
monefit.ee10002415501200
ferratum.ee20003610662376

Soovitan teil enne laenu võtmist alati kasutada laenukalkulaatorit, et olla teadlik oma laenukuludest ja tagasimaksetest. See aitab teil teha teadlikke otsuseid ja planeerida oma finantse tõhusalt. Ärge unustage, et laenukalkulaator on vaid abivahend ning laenude tingimused ja nõuded võivad erineda laenuandjate vahel. Veenduge alati, et täidate kõik vajalikud dokumendid ja mõistate oma laenulepingut enne allkirjastamist.

Laenateenus

Tutvuge ja valige parim laen just teile. Laenud kõigile on võimalik saada erinevatelt laenuandjatelt Eestis, kes pakuvad mitmesuguseid laenutooteid vastavalt teie vajadustele. Üks võimalus on kiirlaenud, mida pakuvad usaldusväärsed laenuandjad nagu Expressraha, Monefit, Ferratum, Credit24, Creditstar, SMSraha, SMSmoney ja Boonuslaen. Need laenuandjad pakuvad laenusummasid vahemikus 50-3000€ tähtaegadega 15 päevast kuni 3 aastani.

“Kiirlaenude abil saate hõlpsalt ja kiiresti oma ootamatute kulutustega toime tulla. Oluline on siiski meeles pidada, et kiirlaenud on lühiajalised laenud, mis tuleb tagasi maksta määratud tähtajaks.”

Kui vajate suuremat laenusummat, võib krediidikonto olla teie jaoks sobiv lahendus. Bondora, Credit24, Bigbank, Ferratum ja Moneyzen pakuvad krediidikontosid, mis võivad anda teile ligipääsu laenusummadele vahemikus 500-10000€ tähtaegadega 3 kuust kuni 7 aastani. Krediidikonto puhul on teil võimalus paindlikult kasutada seda summat vastavalt vajadusele ning tagasimaksete tegemine on lihtne ja mugav.

Lisaks kiirlaenudele ja krediidikontodele on teil võimalik taotleda ka tarbimislaene, kodulaene ja autolaene erinevates pankades nagu Credit24, TF Bank, Bigbank, Ferratum ja Moneyzen. Nende laenude taotlemise tingimused võivad varieeruda panga ja kliendi vahel, seega on oluline täita vajalikud dokumendid ja esitada taotlus vastavalt iga panga nõuetele.

LaenutoodeLaenusummaTähtaeg
Kiirlaenud50-3000€15 päevast kuni 3 aastani
Krediidikonto500-10000€3 kuust kuni 7 aastani
TarbimislaenudTingimustega kliendipõhisedTingimustega kliendipõhised
KodulaenudTingimustega kliendipõhisedTingimustega kliendipõhised
AutolaenudTingimustega kliendipõhisedTingimustega kliendipõhised

Järeldus

Kokkuvõttes on Eestis saadaval laenud kõigile ning soovitan uurida erinevaid laenuvõimalusi ja valida teile sobivaim laen. Laenud on oluline finantstööriist, mis võimaldab teil saavutada oma eesmärke ja rahuldada vajadusi. Kui olete huvitatud laenamisest, on mitmeid laenuandjaid üle Eesti, kes pakuvad erinevaid laenuvõimalusi.

Kiirlaenud on kiire ja mugav viis lühiajaliseks rahaliseks abiks. Ekspressraha.ee, Monefit.ee, Ferratum.ee, Credit24.ee, Creditstar.ee, SMSraha.ee, SMSmoney.ee ja Boonuslaen.ee on vaid mõned populaarsed laenuandjad, kellelt saate laenu summasid vahemikus 50-3000€ ning tähtaegu 15 päevast kuni 3 aastani. Need laenud võivad olla kasulikud ootamatute kulude katmiseks või kiireteks investeeringuteks.

Kui otsite suuremaid laenusummasid pikema tagasimakseperioodiga, võib krediidikonto olla teie jaoks sobiv valik. Bondora, Credit24, Bigbank, Ferratum ja Moneyzen pakuvad krediidikontosid, millelt saate laenu summasid vahemikus 500-10000€ ja tagasimakse tähtaegu 3 kuust kuni 7 aastani. Krediidikonto võimaldab teil paindlikult kasutada vajalikku rahasummat vastavalt oma vajadustele ja maksta tagasi vastavalt oma võimalustele.

Tarbimislaenud, kodulaenud ja autolaenud on samuti saadaval erinevates Eesti pankades, nagu Credit24, TF Bank, Bigbank, Ferratum ja Moneyzen. Need laenud on spetsiaalselt loodud vastavalt tarbijate vajadustele ja pakuvad erinevaid summasid ja tingimusi. Enne laenu taotlemist peaksite läbi vaatama iga panga tingimused ja nõuded ning veenduma, et täidate nõutavad dokumendid.

KKK

Q: Millistel laenuandjatelt saab laenu kõigile?

A: Laenu saab taotleda erinevatelt laenuandjatelt Eestis, sealhulgas ekspressraha.ee, monefit.ee, ferratum.ee, credit24.ee, creditstar.ee, smsraha.ee, smsmoney.ee ja boonuslaen.ee.

Q: Millistes summadest ja tähtaegadest pakutakse kiirlaene?

A: Kiirlaenu summad varieeruvad vahemikus 50-3000€ ja tähtaegadega 15 päevast kuni 3 aastani.

Q: Millistes summadest ja tähtaegadest on võimalik saada laenu krediidikontodega?

A: Krediidikontod nagu bondora, credit24, bigbank, ferratum ja moneyzen pakuvad laenusummasid vahemikus 500-10000€ ja tähtaegadega 3 kuust kuni 7 aastani.

Q: Millised laenud on saadaval erinevates pankades?

A: Tarbimislaenud, kodulaenud ja autolaenud on saadaval erinevates pankades nagu credit24, tf bank, bigbank, ferratum ja moneyzen.

Q: Kuidas ja millised dokumendid on vaja laenu taotlemiseks esitada?

A: Laenude taotlemise tingimused võivad varieeruda panga ja kliendi vahel ning taotlemiseks tuleb täita vajalikud dokumendid.

Jaan

By Jaan

Olen majandusentusiast ja olen aastaid tegelenud makroökonoomika, krediidinduse ja liisingu uurimisega. Loodan jagada oma teadmisi ja nägemusi sellel teemal siin oma blogis. Läbi aastate olen kogenud nii majanduskasvu kui ka -languseid, seega usun, et minu praktiline kogemus ja teoreetilised teadmised võimaldavad mul pakkuda väärtuslikke perspektiive majandusküsimustes.

One thought on “Laenud kõigile”

Comments are closed.